ÖVRIGT / Diverse / Tomtar 9344318
*
nr 934 4318
Tomtar
4 st. modell äldre, höjd: 38 - 50
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 20:00:12
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/1 19:27:39
1
100 kr
12/1 19:40:09
2
Vinnande bud
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: juldekoration juldekorationer julpynt tomtar tomte
-
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:50
-
4215 Ã…ngmaskin
Tidigt 1900, tal, "GM Dynamo". Längd: 42 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:34
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
-
4189 Hänglås
1600-tal, med nyckel. Längd: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:03
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:04
-
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
*
Tomtar
Läs mer om e-auktion
nr 934 4318
Tomtar
4 st. modell äldre, höjd: 38 - 50
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/1 19:27:39 | 1 | 100 kr |
12/1 19:40:09 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: juldekoration juldekorationer julpynt tomtar tomte
-
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:50 -
4215 Ã…ngmaskin
Tidigt 1900, tal, "GM Dynamo". Längd: 42 cm, djup:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:34 -
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
-
4189 Hänglås
1600-tal, med nyckel. Längd: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:03 -
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:04 -
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10